Certyfikaty

ISO 9001Certyfikat ISO 9001 stanowi potwierdzenie zgodności systemu zarządzania produkcji oraz prac projektowych i rozwojowych ze standardami światowymi. Gwarantują to testy laboratoryjne i badania prowadzone przez ZAP. W wyniku tego powstają produkty o najwyższej jakości odpowiadającej wymaganiom naszych Klientów. 


ISO 14001Certyfikat ISO 14001 potwierdza, że działania na rzecz ochrony środowiska prowadzone przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. są prowadzone zgodnie z przyjętą Polityką Środowiskową.
 


AQPAAQAP - Allied Quality Assurance Publication to sojuszniczy system zapewnienia jakości dotyczący dostaw na potrzeby wojsk NATO.

ZAP Sznajder Batterien S.A. wdrożyło, odbyło certyfikację i stosuje AQAP 2110:2016 "Wymagania NATO dotyczące zapewnienia jakości w projektowaniu, rozwoju i produkcji"

W wyniku certyfikowania na zgodność z wymaganiami AQAP spełniony jest warunek niezbędny dla sprzedaży wyrobów do wojska zarówno w kraju jak i w państwach sojuszniczych NATO.
 


IATFIATF 16949:2016 W obecnie funkcjonującej gospodarce światowej kluczową rolę odgrywa jakość produkowanych i dostarczanych Klientom produktów. Coraz więcej osób dokonuje wyboru kierując się przede wszystkim jakością kupowanych towarów i usług. Dopiero spełnienie tego ważnego elementu uprawnia producenta do oferowania swoich wyrobów; umożliwia także efektywne konkurowanie na rynku polskim oraz niezwykle wymagających rynkach zagranicznych.


 


Natowski Kod Podmiotu Gospodarki NarodowejWojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i kodyfikacji w dniu 06 czerwca 2007 przyznało ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NATO Commercial and Government Entity Code) NCAGE: 1381 H. 


PRS 2020_2PRS 2020Polski Rejestr Statków zaświadczył ponownie, iż akumulatory kwasowe MARINE, SOLAR/MARINE, ENERGY PLUS i SPECIAL AGM wyprodukowane przez ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA spełniają wymagania przepisów PRS i mogą być stosowane na statkach i urządzeniach z klasą dokumentów PRS.