THE POWER COMPANY - SINCE 1925

Oferta naszej firmy jest stale unowocześniana i co kilka miesięcy pojawia się w naszej ofercie nowy produkt wzbogacający i uatrakcyjniający dotychczasową ofertę. Nie przestajemy  inwestować w nowoczesne technologie, by móc oferować naszym Klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku.

Nowością dostępną w sprzedaży od kwietnia 2011 r. jest akumulator o pojemności 70Ah dla samochodów produkcji japońskiej i koreańskiej w zaprojektowanej przez nas, ergonomicznej obudowie z uchwytem ułatwiającym przenoszenie akumulatora. 70Ah Plus Japan Cars oferowany jest w dwóch wersjach - z plusem po prawej (kod katalogowy 570 29) i po lewej stronie (570 24).

W obudowie o takich samych rozmiarach również od kwietnia 2011 r. oferowany jest akumulator o niższej pojemności - 60Ah Plus Japan Cars. Podobnie jak 70Ah występuje on w dwóch wersjach - z plusem po prawej (kod katalogowy 560 48) i po lewej stronie (560 49).

Szczegóły techniczne w katalogu, który w wersji .pdf można ściągnąć z naszej strony.

Czy nowe akumulatory pasują do Twojego samochodu możesz sprawdzić tutaj.

Jest to katalog zastosowań akumulatorów marki "Sznajder" również produkowanej przez naszą fabrykę. Akumulatory marki „Sznajder” oraz akumulatory marki „SZNAJDER” posiadają identyczne kody produkcyjne, tak więc jeśli w katalogu on-line otrzymasz odpowiedź, że np. do Twojego samochodu pasuje akumulator 570 24 „Sznajder” oznacza to automatycznie, iż będzie również pasował 570 24 marki „SZNAJDER”. Od tej zasady nie ma wyjątków.

Wróć