THE POWER COMPANY - SINCE 1925

Automechanika Frankfurt - najważniejsze i największe europejskie targi motoryzacyjne już są za nami. Targi, które odbyły się w dn. 13-17 września 2016 r. przyciągneły 136 000 gości ze 170 krajów, którzy mogli odwiedzić stoiska 4 820 wystawców.

Podobnie jak w poprzednich latach również i my uczestniczyliśmy w targach prezentując naszą najnowszą ofertę produktową. Targi były doskonałą okazją do przeprowadzenia negocjacji z obecnymi kontrahentami, eksportujemy bowiem do ponad 50 krajów świata. Naturalnie głównym celem uczestnictwa w targach było rozszerzenie sprzedaży o nowe rynki ekportowe. Bazując na kontaktach, które nawiązaliśmy, cel ten z pewnością zostanie osiągnięty i wkrótce nasz eksport powiększy się o kolejne kraje.

Dziękujemy wszystkim naszym krajowym i zagranicznym gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko!

Nasze stoisko było, naszym zdaniem, jak i zdaniem wielu odwiedzających, jednym z najatrakcyjniejszych stoisk na targach. Obecnie uczestniczymy w konkursie na najładniejsze polskie stoisko, gorąco zachęcamy do oddania głosu na nas. Prosimy o wybranie z prawej strony nazwy naszej firmy ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. i jeżeli stoisko się Państwu podoba, do zagłosowania na nie. Najwyższa możliwa ocena, która można przyznać to 5. Z góry serdecznie dziękujemy!