THE POWER COMPANY - SINCE 1925

Grzegorz Janike-mail: info@sznajder.pl, market@sznajder.pl

Katarzyna Sznajder

Katarzyna Sznajder Rososzczuk

Dyrektor
tel. +48 22 753 98 81
tel./fax: +48 22 729 45 51
e-mail: katarzyna@sznajder.pl

Maciej Kozdracki

Dyrektor Handlowy
tel.: +48 22 753 99 75
tel.: +48 61 867 67 75
e-mail: kozdracki@sznajder.pl

Jacek Góra

Kierownik Oddziału Poznań
tel.: +48 515-205-208
e-mail: poznan@sznajder.pl
 

Ariel Kupisz

Dyrektor Regionalny Zachodniopomorskie, Pomorskie i Lubuskie (płn. regionu)
tel.: +48 519 327 886
e-mail: kupisz@sznajder.pl

Robert Ćwiklak

Dyrektor Regionalny Śląskie, Małopolskie, Opolskie
tel. kom.: +48 515 205 207
tel.: +48 32 210 59 04
e-mail: cwiklak@sznajder.pl
Katarzyna Sznajder

Zenon Rozmus

Kierownik Oddziału Pszczyna
tel. kom.: +48 505 874 725
e-mail: rozmus@sznajder.pl

Mateusz Kloc

Przedstawiciel Handlowy - Śląskie, Małopolskie, Opolskie
tel. kom.: +48 786 865 940
e-mail: kloc@sznajder.pl
 

Janusz Mularczyk

Przedstawiciel Handlowy Warszawa
tel./fax: +48 22 818 77 51
tel. kom.: +48 506 041 894
e-mail: warszawa@sznajder.pl
 

Łukasz Strzyga

Dyrektor Regionalny Mazowieckie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie
tel./fax: +48 22 818 77 51
tel. kom. +48 506 041 969
e-mail: strzyga@sznajder.pl
 

Daniel Malinowski

Przedstawiciel Handlowy Warszawa
tel./fax: +48 22 818 77 51
tel. kom. +48 513 278 651
e-mail: malinowski@sznajder.pl